Hledáte ideální místo pro relaxaci? Mám pro vás jeden tip!

O víkendu jsem využila jarních teplot a vyrazila se proběhnout do Stromovky. Běželo se mi skvěle, ale přeci jen 16 km není málo a mé tělo potřebovalo zasloužený odpočinek a relaxaci. Přemýšlela jsem, kde si s přítelem užijeme relaxační sobotní večer a volba byla jasná, vybrali jsme Svět pod Palmovkou.

Zabalili jsme si potřebné věci do tašky a vyrazili směr Praha 8 Palmovka. Před Vánoci jsme si zde vyzkoušeli horkou novinky jménem Spoteee a už tehdy nás tento sportovní klub zaujal svými službami a hlavně přátelským personálem a kvalitním vybavením. Sportovní a ricochetový klub nenabízí pouze sportovní aktivity, ale také wellness služby zahrnující saunu, vířivku, solárium a masáže. Zvolili jsme si kombinaci vířivky a sauny a rozhodně jsme neprohloupili.
Wellnes zóna se nachází ve sníženém přízemí, které je celé nově zrekonstruované. Nachází se zde také cardio zóna, cvičební sál a dětský koutek. Nedalo mi to a do koutku jsem nahlédla a musím říci, že těm dětem závidím, doslova hračkový ráj.
Jako první jsme měli na programu návštěvu vířivky. Místnost s vířivou vanou předčila všechna naše očekávání, byla doslova luxusní, dokonale čistá, příjemně osvětlená a dokonce na nás čekala láhev sektu. Ve vedlejší místnosti jsme se mohli převléknout a měli k dispozici sprchu. Neváhali jsme a nedočkaví jsme ulehli do horké vany. Dle přiloženého návodu jsme zapnuli vše potřebné a užívali si pohody a odpočinku. Co lepšího můžete tělu po vydatném běhu dopřát než odpočinek ve vyhřáté vaně s masážními proudy a bublinkami. Po 45 minutách jsme byli příjemně odpočinutí a bylo načase vyhřátou vanu opustit a přemístit se do části, kde se nachází sauna.
Saunová část měla svou vlastní šatnu, oddělené dámské a pánské sprchy s toaletou a samozřejmě ochlazující bazének a odpočívárnu. Všechny věci jsme si dali uzamykatelných skříněk a nechali si na sobě jen prostěradlo. Celkem jsme v sauně byli třikrát po ca 10 minutách a prokládali to návštěvou odpočívárny. Odpočívárna byla příjemně barevná, s pohodlnými lehátky a spoustou zajímavých časopisů ke čtení. Do bazénku jsme se ani jeden z nás neodvážili, ale příště se určitě odhodláme ☺.

Sportovní klub Svět pod Palmovkou vřele doporučuji nejen vášnivým sportovců, ale také všem, kdo si chtějí odpočinout a dopřát tělu zaslouženou chvíli odpočinku.

Napsat komentář