Růžové mámení

V Nike Prague na Příkopech dnes bylo velmi živo. Představovala se zde nová kolekce pro nadcházející sezónu.
Součástí byla i ukázková lekce Nike+ Training Clubu pod vedením instruktorky a trenérky Radky Vandasové. Velkou pozornost si právem zasloužily i kouzelně barevné legíny a sportovní podprsenka, které měla Radka na sobě.

Limitovaná kolekce bude v obchodě Nike Prague pouze do 2. února. Pak už ji bude možné sehnat jen na nike.com. Takže jestli chcete mít tehle kousek ve své skříni je potřeba si pospíšit :). Jak se vám líbí směsice veselých barev a vzorů? 

Radce to v nové kolekci velmi slušelo

Je libo jóga nebo kardio? Posilování nebo tvarování?

Už aplikaci Nike+ Training Club máte nahranou ve svém iPhonu nebo Androidu? Pokud ne, měli byste co nejdřív začít stahovat. Aplikace je zdarma a nabízí varianty více než stovek cviků. Další cviky navíc neustále přibývají. Například začátkem února aplikaci obohatí i sestava Vinyasa jógy s Traci Copeland. Už teď si ale můžete zacvičit jógu s Kim Leah.

Serena Williams, Maria Sharapova nebo třeba tanečnice Sofia Boutella a mnoho dalších skvělých sportovkyň vám představí série cviků zaměřených na procvičení a posilování celého těla.

Trenér v kapse

Aplikace vlastně funguje jako váš osobní trenér. Díky několika novým funkcím máte možnost upravit si cvičení na míru. Můžete si dokonce vytvářet čtyřtýdenní programy a upravovat jednotlivá cvičení podle svých požadavků. Kromě toho je možné si stáhnout pouze požadovaná cvičení, což přináší lepší kontrolu nad obsahem uloženým v aplikaci.

Vinyasa jóga s Traci Copeland

Aplikace N+TC rovněž podporuje integraci s aplikací Nike+ Running a získávání bodů NikeFuel, takže si uživatelé mohou nyní lépe měřit své výkony.

Čtyřtýdenní programy

Živý osobní trenér se stará o motivaci a úpravu tréninkového programu, když se cvičení stávají monotonními.  Čtyřtýdenní programy, které jsou v aplikaci N+TC k dispozici, zastanou oba tyto úkoly a nahrazují tak osobního trenéra. Navíc vám pomáhají dosáhnout některého z vytyčených cílů – zeštíhlit, zpevnit nebo nabrat svaly. Prostě se s aplikací snadno zapotíte i doma v obýváku. 🙂

Víkend je před námi, takže doufám, že sfouknete hned několik sérií cviků s N+TC!

Aplikaci N+TC stáhnete zde: www.nike.com/niketrainingclub

Napsat komentář