Ať žije zima!

Uplynulý víkend jsem si několikrát kladla otázku, co že je vlastně teď za roční období. Moje nálada byla spíše jarní, než lednová. Počasí bylo fantastické a nabízely se různé sporty, jen ne ty zimní. V sobotu jsem vyrazila běhat na Ladronku. Běžci, cyklisté, kolečkoví bruslaři i lyžaři se proháněli parkem lehce oděni, někdy i v kraťasech (což už asi bylo trochu moc odvážné ☺).

Každopádně jsem se nechala inspirovat a v neděli na brusle vyrazila také. V lednu bych spíš čekala, že budu brousit ostří na led, ale kolečka jsou také dobrá. Dala jsem si předobědových 13 km směrem na Zbraslav a byla jsem spokojená. Večer jsem to zakončila v sauně. Parádní regenerace před začátkem pracovního týdne. 

O sauně a jejích pozitivních účincích už jsem jednou psala. Teď bych vám spíš ráda představila jedno místo, kde najdete hodně originální a sympatickou sauničku. Tím místem je paluba lodi (A)void na Výtoni. Z venku celkem nenápadná, ale uvnitř neuvěřitelně útulná. Rezervaci jsem si udělala přes internet, vstupné stojí 130 Kč na hodinu. Nejlepší na tom je, že celá jedna stěna sauny je prosklená a můžete se při pocení dívat ven. Výhled je luxusní. Ještě nikdy jsem se v sauně nekochala Pražským hradem. Ochladit se můžete buď ve sprše, v kádi se studenou vodou nebo prostě skočíte do Vltavy. Všechny varianty jsem vyzkoušela ☺. Bylo to moje letošní první koupání venku.

Pokud chcete, mrkněte na www.laznenalodi.cz

Jarní víkend byl fajn, ale stejně doufám, že si letos ještě zalyžujeme. Ať žije zima!

Zdroj obrázků: www.laznenalodi.cz 

Napsat komentář