Spotily jsme se se Spoteee

O čem je řeč? Spoteee je nová technologie, která vám zpříjemní běh na páse ve fitku. Běžíte a před sebou máte velkou televizi. To možná už znáte. Ale Spoteee místo zpráv a hudebních videoklipů přináší reálná videa z různých míst nejen v ČR. Rázem se ocitnete stovky kilometrů daleko a úplně zapomenete na čas. Je to jako by jste opravdu probíhali lesem, okolo přehrady nebo městem.

Kluci z tohoto nového českého projektu nás oslovili, abychom Spoteee vyzkoušely. My jsme neváhaly ani minutu a navštívily jsme fitness centrum Svět pod Palmovkou, kde lze Spoteee running najít.

A jaké jsou naše pocity?

Lenka: „Já jsem si běh se Spoteee náramně užila. Nejsem milovník běhání na páse. Bohužel v zimě je to občas nutné zlo, ale zhruba po čtyřech kilometrech mě to přestává bavit. Nevěřila jsem, že by to něco mohlo změnit. 

Byla jsem fakt překvapená, že při sledování trasy z Paříže vůbec nevnímám, jak dlouho běžím. Opravdu mě to pohltilo. Člověk se vžije do prostředí, které si z mnoha možností zvolí a těší se, co bude za další odbočkou, kdo mu přeběhne přes cestu nebo jakou další památku bude míjet. K tomu si do uší pustí svou oblíbenou hudbu a je rázem úplně někde jinde. 

Líbilo se mi, že na začátku videa je i doporučená rychlost pásu a délka záznamu. Spoteee ocení určitě i lidi, kteří na páse preferují chůzi, protože i pro tuto variantu jsou připravena parádní videa. 

Když bude příležitost, určitě zase ráda zopakuji. Jen víc fitek se Spoteee!”
Bára: „Vyzkoušela jsem si hned několik běžeckých tras a jednu trasu jsme věnovala chůzi. Musím říci, že mne mnohem více bavilo běhat ve městě, kde kolem vás chodí lidé, běžíte ulicemi a pozorujete zajímavosti města. Běh v lesoparku byl také příjemný, ale po chvíli mi chyběly nějaké zajímavosti k pozorování. Zajímavý byl běh v tunelu Blanka a také běh s free runnery, kteří mi zpestřovali běžeckou trasu všemožnými salty a neuvěřitelnými triky.
Doporučovala bych si sebou vzít hudbu, která vás na běh ještě více naladí a zpříjemní vám tak vybranou trasu. Můžete si nakombinovat trasy dle libosti a vytvořit si tak i hodinový běh.”

Proběhněte se Paříží, vyzkoušejte Spoteee!

Patříte i vy mezi běžce, kteří se v zimě přemisťují z parků na pásy do fitness center? Pak je Spoteee ideálním zpestřením vašeho programu. Podívejte se na webové stránky Spoteee, kde naleznete informace o fitness centrech, kde mají Spoteee k dispozici. 

O Spoteee

Jedná se program, který Vám zpestří běhání na běžeckém páse a zavede vás na zajímavá místa nejen v České Republice. Před běžeckým pásem se na zdi v úrovni očí nachází širokoúhlá televize, ke které je připojená malá krabička, která je mozkem celého programu.

V televizi si vyberete ze dvou možností, chůze nebo běh. Poté si dle abecedy prolistujete jednotlivá místa, kde můžete běžet. Nabídka zahrnuje nejen místa po České Republice, ale i města jako je Vídeň, Paříž, Londýn a dokonce se můžete proběhnout v tunelu Blanka. U každé běžecké trasy je uvedena rychlost, kterou si máte na páse nastavit, délka v km a celkový čas.

Napsat komentář