Společný trénink před půlmaratonem v San Franciscu

Do sanfranciského půlmaratonu zbývá už jen 7 dní. Holky pilně plní své tréninkové plány a už se nemůžou dočkat, až změří své síly v sanfranciských kopcích.
Minulý týden jsme se sešly na společném tréninku, abychom si společně zaběhaly a doladily poslední detaily před během. Detaily mám samozřejmě na mysli správné outfity. 🙂 

S holkama jsme se sešly v prodejně Nike Smíchov, kde jsme si prohlédly novou kolekci a začaly zkoušet. Nová kolekce je laděna do fialovo-žlutých kombinací a zahrnuje mimo jiné i reflexní prvky. Po pečlivém výběru a zkoušení jsme vybraly ty nejlepší kousky. 

Úkol číslo jedna byl splněn. Následoval úkol číslo dvě a to samotný trénink. V blízkosti obchodu se nachází menší park, který nám posloužil jako místo pro trénink. Po úvodním rozklusání jsme se rozcvičily na vyhlídce, kde jsme měly krásný výhled na večerní Prahu. Poté jsem holky seznámila s běžeckou abecedou a zakončily ji 3 svižnými rovinkami. Hlavní část tréninku jsme věnovaly souvislému běhu. Nakonec jsme uběhly příjemných 6 km, které jsme více méně jako správné holky propovídaly. 🙂

Po tréninku jsme s holkama ještě probraly důležité věci týkající se blížícího se závodu. Holky zajímalo hlavně co jíst před závodem, jak pít v průběhu závodu a jak zvolit správné tempo běhu.

Holky, přeju vám hodně štěstí a hlavně si běh užijte! 

Napsat komentář