Blýskněte se!

Jedna hodně cool akce se blíží. Kdo nerad sedí doma, když se v Praze děje něco zajímavého, měl by si v diáři červeně zakroužkovat datum 10.10. a dobře se na tento den vyzbrojit.
Dojde totiž k netradičnímu spojení běhu s designem. Místo činu: Nákladové nádraží Žižkov, kde se nachází i Nike Studio na letošním Designbloku.

Večer bude ve znamení záblesků, nejen těch z fotoaparátů. Hlavním hitem podzimu je totiž běžecká kolekce s reflexními prvky. Reflexní oblečení je navíc ideální výbavou i pro podmínky jaké panují teď, jako je mlha a snížená viditelnost. Buďte vidět! Přijďte a nechte se příjemně překvapit hned několika chuťovkami, které jsou pro vás připravené.

Prvním padesáti běžcům, kteří dorazí po 17 hodině, rozdáme speciální svítící trika. Budete mít možnost si také osobně celé Superstudio prohlédnout. Ale musíte být rychlí. Jako šelmy, které v noci vyráží na lov. Na lov nových zážitků a inspirace.

A kdo se vyfotí za tmy, jak září v ulicích, bude také po zásluze odměněn. Stačí jen tagovat fotky #flashrun a sdílet na sociálních sítích.

Hledejte Nike stan před hlavním vchodem na Designblok. V 19.00 vybíháme pokořit noční Vítkov.

Registrace: http://go.nike.com/017qcbu5

Napsat komentář