Čtyři nohy uběhnou víc?

Ještě se vrátím k víkendu. Přiznám se, že neděle pro mě byla dnem odpočinku a relaxace. Nabírala jsem energii do nadcházejícího týdne, odpočívala na zahradě a slunila se.

Díky tomu jsem měla čas na prolistování nového vydání časopisu Atletika, kde mě obzvlášť zaujal jeden článek. Zabýval se sportovními páry, zda to klape a kde skřípe.

Jednoho sportovce doma mám a absolutně mi to vyhovuje. Sdílí moje sportovní choutky a ještě mě motivuje ke zlepšování výkonů. Když mě přepadnou myšlenky na zahálku, hned je rozežene :-). Často chodíme běhat spolu a musím říct, že se rozhodně snažím víc, než když běžím sama. Asi proto, že se celý život pohybuju mezi sportovci, tak si nedokážu představit vedle sebe někoho, koho bych musela k pohybu přemlouvat.

Běhání máme společné, ale v ostatních sportech se trochu lišíme. On víc jezdí na kole, já zase občas zajdu na nějaké cvičení nebo na brusle. A to je myslím dobře.

Takhle to mám já, ale co vaše příběhy? Tolerujete partnerovi všechny jeho sportovní aktivity nebo ho do nich musíte nutit? Mohly byste být s antisportovcem? Chcete být i při sportu pořád spolu nebo máte rády jen svoje sportovní chvilky? Sem s tím… 🙂 ! 

Napsat komentář