Sladká odměna

Jsou to už víc než dva měsíce od Vltava Runu a my jsme si konečně teď užily zaslouženou výhru. Naše parta nadšených běžkyň Powerfool Girls zvítězila mezi čistě holčičími týmy a čistě holčičí byla i odměna. Čekal nás moc příjemný večer. Hlavní bylo, že jsme se opět téměř všechny sešly a mohly společně zavzpomínat na super zážitky. Pak jsme se svěřily do odborných rukou kadeřnice, vizážistky a módní stylistky.

Předtím jsme se ale šly ještě podívat na otevření nové runningové speciálky Top4Running v Náplavní ulici. Naproti Tančícímu domu totiž vznikl krásný prostor pro běžce, kteří zde najdou nejen skvělé vybavení, ale taky užitečné rady a možnost nechat si udělat opravdu profesionální diagnostiku došlapu. Výjimečně odtud startoval i běžecký trénink Nike+ Run Clubu a účastníci se mohli setkat s našimi předními sportovci Denisou Rosolovou a Vítkem Pavlištou.

Trenéři s hosty Denisou a Vítkem
My holky jsme výjimečně neběžely, ale přesunuly jsme se po náplavce na loď Nike+PRG Hub, kde nás čekal již zmiňovaný „beauty“ večer.
Já s mými krátkými vlasy jsem jenom závistivě přihlížela krásným copánkům, drdůlkům a vlnám, které vznikaly pod rukama šikovné kadeřnice na hlavách mých dlouhovlasých kamarádek. Mě to hodila všechno na jednu stranu a bylo hotovo :-). Líčení jsem si ale užila a v Nike outfitu mi bylo taky fajn. 
Takhle na nás byly holky připravené… 
Všechno na stranu a je hotovo 🙂
Jíťa se 15 let nestříhala, ale ve 30 jde na mikádo 🙂
Krasavice Verča
Gabi se těší na nový účes…
Výběr toho správného outfitu…
Pak přišlo focení, které jsme si opravdu užívaly. Došlo i na různé jógové pozice, modelkovské postoje a sexy výrazy. Až se divím, že nás ještě neoslovil nějaký lovec nových tváří pro modelingové agentury. Možná, až vypustíme do světa nějaké pěkné obrázky, tak se někdo ozve 🙂.

Hanka je nejpružnější členka týmu 🙂
Každopádně to byl moc příjemný holčičí večer a já doufám, že se všechny uvidíme dřív něž v květnu na dalším Vltava Runu…

Napsat komentář