Freshbedýnky

Zdroj: freshbedynky.cz

Nedávno jsem na internetu četla článek o velkém boomu v podobě čerstvě dovezených potravin dle vašeho výběru. Článek mě nadchl a začala jsem na internetu hledat, kde je možné si takovou bedýnku čerstvých potravin objednat. Překvapilo mě, kolik firem nabízejících tento druh služeb existuje. Pročítala jsem jejich nabídky a nejvíce mne zaujala firma freshbedynky.cz.

Webovky jsou hezké a přehledné, zákazníka zaujmou a nikde se neztrácí. Na mě tedy bylo jen vybrat si správné suroviny. Lákala mně mix bedýnka ovoce a zeleniny pro dva lidi a bedýnka s tropickým ovocem. Nakonec jsem dala přednost mixu ovoce a zeleniny. V nabídce je spousta lákadel a netradičních potravin. Objednala jsem si ještě tofu, tempeh, sojový kefír, raw tyčinky a dýňový sirup. Bedýnku jsem objednávala v pátek odpoledne a zadala dodání na pondělí odpoledne.

Dodání bedýnky jsem zvolila na pondělní odpoledne. V pondělí ráno mi přišla sms s přibližným časem dodání bedýnky. Kurýr přišel načas, řekl mi pár úvodních slov a rozloučil se se slovy, „Ať vám chutná„.

Byla jsem nedočkavá a taky jsem chtěla zkontrolovat, jestli nic nechybí. Tak jsem do bedýnky nakoukla, viděla jsme ovoce, zeleninu, tyčinky, tofu, vypadalo, že je tam vše co jsem vybrala. Honila mne mlsná, tak jsme si hned jednu raw tyčinku vzala a byla přímo výborná.

S ovocem a zeleninou to už taková sláva nebyla… Jablka byla lehce nahnědlá, banány také nic moc. Ze zeleniny tam byla kořenová zelenina, kterou moc nepoužívám, pár rajčat a salát. Při zadávání objednávky jsem obsah mixu nezkoumala a to byla evidentně chyba. Jsem poučená pro příště, že si mám bedýnku ovoce a zeleniny nakombinovat sama. Zbylé objednané potraviny jsem znala a byla jsem spokojená.

Freshbedýnka je skvělá věc, pokud jste zaneprázdnění a nemáte čas nakupovat čerstvé potraviny. Za rozumnou cenu vám bedýnku donesou do druhého dne na jakoukoliv adresu v Praze i mimo ni. Při objednávce nad 1000,- Kč máte dovoz zcela zdarma. Na druhou stranu, ovoce a zeleninu mají dnes všude a trvanlivé potraviny můžete nakoupit o víkendu.

S freshbedýnkou to ještě někdy zkusím, ale s větším rozmyslem jejího obsahu. Přeci jen ovoce a zeleninu si člověk lépe vybere sám! Máte vy nějakou zkušenost s freshbedýnkami?

Napsat komentář